Wyjście do Biblioteki

 

Dnia 2 grudnia (poniedziałek) dzieci z grupy V „Biedronki” wychodzą do Biblioteki przy ulicy Księżycowej. Będą mogły oddać wypożyczone wcześniej książeczki i wymienić na nowe pozycje.

Głosowanie na pracę „Drugie życie śmieci”

 

Drodzy rodzice, już można głosować na naszą pracę „Drugie życie śmieci”, bezpośredni link poniżej:

http://www.buliba.pl/konkursy/wielki-konkurs-ekologiczny-2013/galeria.html?o=1&otworz=1&id_zdjecie=8982&fb_action_ids=329430833865589&fb_action_types=og.likes&fb_source=aggregation&fb_aggregation_id=288381481237582

Głosowanie na prace konkursowe rozpocznie się w dniu 28 listopada 2013 r. o godzinie 12.00
i będzie trwało do godziny 23.59 dnia 3 grudnia 2013r.
Na prace konkursowe może głosować każda osoba będąca zalogowanym użytkownikiem serwisu Buliba.pl.
Aby mieć szansę na wygranie nagród dla głosujących wystarczy głosować codziennie po zalogowaniu na ulubione prace konkursowe.
 Im więcej oddanych głosów, tym większa szansa na wygraną! Do wygrania ponad 100 wspaniałych nagród dla głosujących!

W głosowaniu może wziąć udział osoba będąca zarejestrowanym użytkownikiem serwisu Buliba.pl. Jedna osoba, będąca użytkownikiem serwisu Buliba.pl, może oddać dziennie 6 głosów na 6 różnych prac. Z jednego adresu IP można oddać na jedną pracę maksymalnie 3 głosy dziennie;

Akcja „Góra grosza”

 

 SZANOWNI RODZICE, NAUCZYCIELE, PRZEDSZKOLAKI !

 „Wiele nie mamy – ale wiemy, że są inni, którzy naszej pomocy potrzebują. Pokazując uczniom, że można i należy się dzielić, pokazujemy, jacy jesteśmy naprawdę”.

 W dniach 25.11 – 06.12 nasze Przedszkole weźmie już po raz kolejny udział w akcji „Góra Grosza”. W tych dniach prosimy dzieci o przynoszenie monet, które będą następnie przekazane fundacji „NASZ DOM” wspomagającej domy dziecka, rodzinne domy dziecka i ich wychowanków.

Akcja „Góra Grosza” organizowana jest w szkołach i przedszkolach w całej Polsce. Akcja przeprowadzana jest poprzez zbiórkę monet (od 1 gr do 5 zł). Akcja uświadamia, że najdrobniejsze monety zebrane w tak dużej ilości mogą stworzyć ogromny fundusz.

Jeden grosz znaczy niewiele, ale GÓRA GROSZA jest największa na świecie

Góra grosza poza efektem wychowawczym, ma także charakter konkursowy.

 

III edycja Akademii Aquafresh

Drodzy Rodzice!!!

Nasze przedszkole bierze udział w III edycji ogólnopolskiego programu edukacji zdrowotnej dla przedszkolaków.

Zapraszamy do konkursu „Zostań Pastusiową Gwiazdą”! Nagrajcie swoje dziecko wykonujące piosenkę „Myj zęby” zespołu Fasolki. Pokażcie jego talent i wygrajcie rodzinne wakacje w Tunezji oraz inne atrakcyjne nagrody!

Zebranie z rodzicami 27 listopada 2013r.

Ogłoszenie
Dnia 27.11.2013r.o godz. 16.00 odbędzie się w naszym przedszkolu zebranie, na którym Pani Psycholog poprowadzi prelekcję na temat:
„Rola norm i granic w wychowaniu dziecka”.
Będzie ono dotyczyło również organizacji imprezy mikołajkowej.
Zapraszamy wszystkich Rodziców

AKCJA ZBIÓRKI NAKRĘTEK

 

 

W naszym przedszkolu po raz kolejny organizujemy zbiórkę nakrętek pod hasłem „Zakręcona akcja taka, z pomocą rusza serce przedszkolaka”, zachęcamy wszystkich do włączenia się w akcję. Nakrętki można przynosić do przedszkola i wrzucać do pojemnika. Dziękujemy!!!!!