Zebranie z rodzicami

 

Dnia 30 kwietnia 2013 roku o godz. 16.00 odbędzie się zebranie z rodzicami dzieci 5-6 letnich (Grupa III „Biedronki”, grupa IV „Misie”), dotyczące informacji o gotowości szkolnej dziecka do podjęcia nauki w szkole podstawowej.

Zapraszamy

Wyjazd grupy IV Misie na Bajkowe spotkania

 

Dnia 22 kwietnia (poniedziałek) dzieci z grupy IV Misie wyjeżdżają do Publicznej Biblioteki Pedagogicznej RODN „WOM” na IV Bajkowe Spotkania w ramach ogólnopolskiej kampanii społecznej „Cała Polska czyta dzieciom”.

Wyjście z przedszkola po godzinie 9. Prosimy o przyniesienie dwóch biletów ulgowych MPK.

Wyjazd do Filharmonii Częstochowskiej

Ogłoszenie !!!

Dnia 19 kwietnia (piątek) dzieci z grupy II, III i IV o godzinie 10.00 wyjeżdżają do Filharmonii Częstochowskiej na audycję umuzykalniającą pt:

„Muzyczne pisanki”

Konkurs Czysta Częstochowa – zbiórka baterii!!!!

 

Nasze przedszkole bierze udział w konkursie „Czysta Częstochowa” pod patronatem Prezydenta Miasta Częstochowy. Współorganizatorem jest: Wydział Ochrony Środowiska, Leśnictwa i Rolnictwa Urzędu Miasta Częstochowy oraz Wydział Edukacji i Sportu Urzędu Miasta Częstochowy.

Zużyte baterie zbieramy do 20 maja 2013 roku.

Jednym z celów konkursu jest uświadomienie konieczności selektywnej zbiórki baterii i przekazywanie ich do recyklingu, w celu ograniczenia ilości zużytych baterii trafiających na składowisko odpadów, na którym uwalniane z nich metale ciężkie oraz kwasy powodują przeniknięcie do ziemi i skażenie wód gruntowych.

Zachęcamy do udziału w zbiórce baterii.

Udział w Akademii Zdrowego Przedszkolaka

 

Nasze przedszkole bierze udział w Akademii Zdrowego Przedszkolaka pod hasłem:

„PODRÓŻ DO MLECZNEJ KRAINY”

ZAPRASZAMY RÓWNIEŻ RODZICÓW DO KONKURSU!!!!!